priceaction.plZAMKNIJ
DOPISZ SIĘ
WYPISZ SIĘ
 
O MNIE

 

Paweł Śliwa - związany z Domem Maklerskim mBanku na stanowisku Head of FX Sales, wcześnije TMS S.A na stanowisku Dyr. Sprzedaży, wcześniej zajmował stanowisko współodpowiedzialnego za oddziały w 3 krajach domu maklerskiego X-Trade Brokers S.A. Prowadzi i organizuje szkolenia dla inwestorów od 2005 roku, gdzie tylko w 2008 roku na jego szkoleniach było ponad 1000 osób. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych (Wall Street, Akademia Tworzenia Kapitału), Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego, uczelniami wyższymi: SGH w Warszawie, Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu i jeszcze wieloma innymi.

Członek rady nadzorczej giełdowej spółki Venture Capital Poland: http://www.vcpoland.pl/.

 

Uchonorowany statuetka Byka za wkład w edukację inwestorów, przyznawaną corocznie na konferencji Wallstreet przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

 

Rynkami finansowymi zajmuje się od 1998 roku, specjalizując się w Analizie Technicznej. Jako teoretyk i praktyk inwestuje swoje oszczędności. Jest uczestnikiem licznych szkoleń i kursów w tym z Robertem Minerem.

 

Prywatnie mąż, tata i pasjonat rynków finansowych czego efektem jest Stowarzyszenie Analityków Technicznych (www.SATRF.org) oraz www. PriceAction.pl.

 

Kilka słów innych o mnie: http://priceaction.pl/o-mnie,opinie.html

 

 


 

 

Agata Gabler-Śliwa - absolwentka Uniwesytetu Łódzkiego wydziału Bankowość i Finanse, oraz Wydziału Logistyka Politechniki Warszawskie. Zajmuje sie organizacją i administracja Stowarzyszenia Analityków Technicznych oraz PriceAction. Swego czasu aktywny inwestor na rynku opcji.

 

 

ZASTRZEŻENIE: Treści przedstawione na tej stronie jak i w artykułach są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji tutaj zawartych, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartych tutaj treści.